LEG CONTACT

AANMELDEN

Graag vragen we u om het onderstaande formulier zo volledig mogelijk in te vullen. Mocht u telefonisch contact willen, dan bellen wij u op het door u gewenste moment.




    LESJAAR

    NIVEAU


    NederlandsEngelsFransDuitsNask 1Nask 2WiskundeWiskunde AWiskunde BEconomieBedrijfseconomieNatuurkundeScheikundeMaatschappijleerGeschiedenisBiologieAardrijkskundeGrieksLatijnPlannen en organiserenBeginnen aan huiswerkCitotrainingRekenenSpellingBegrijpend lezen


    ONZE GEGEVENS

    Wij zijn telefonisch bereikbaar van
    maandag t/m vrijdag tussen 9:00u
    en 18:00u. U kunt ons ook een e-mail
    sturen naar contact@readytoschool.nl.

    TILBURG CENTRUM, HOOFDKANTOOR

    Bredaseweg 204-15
    5038 NK Tilburg

    013 – 544 6202

    contact@readytoschool.nl

    kvknr: 56934025

     

    Ashley
    Contactpersoon Middelbare scholen / Marketing 
    Ashley@readytoschool.nl / +31 6 40 17 33 85

    Bo
    Bijlessen / Onderwijs
    Bo@readytoschool.nl / +31 6 40 16 81 61

    Désirée
    Klantenservice / Docenten
    Contact@readytoschool.nl

    Ilse
    Dienstverlening
    Ilse@readytoschool.nl / +31 6 57 50 67 93

    Channel
    Groepscoördinator HWB Rooi Harten
    Tilburg@readytoschool.nl / 013 544 62 02

    Linda
    Groepscoördinator HWB Mollerlyceum
    Mollerlyceum@readytoschool.nl / +31 6 30 15 19 10

    Milou
    Personeelszaken
    Milou@readytoschool.nl

     

    Bekijk onze
    Algemene Voorwaarden 2021-2022

     

    HOOFDKANTOOR READY TO SCHOOL

    Bredaseweg 204-15
    5038NK Tilburg

    013-544 6202

    contact@readytoschool.nl

    KvK nr. 56934025

    VOLG ONS

    KLANTEN VERTELLEN

    Ready to school weet wat jij nodig hebt.