LEG CONTACT

AANMELDEN

Graag vragen we u om het onderstaande formulier zo volledig mogelijk in te vullen. Mocht u telefonisch contact willen, dan bellen wij u op het door u gewenste moment.




NIVEAU


NederlandsEngelsFransDuitsNask 1Nask 2WiskundeWiskunde AWiskunde BEconomieManagement en organisatieNatuurkundeScheikundeMaatschappijleerGeschiedenisBiologieAardrijkskundeGrieksLatijnPlannen en organiserenBeginnen aan huiswerkCitotrainingRekenenSpellingBegrijpend lezen

Waar kent u ons van?

ONZE GEGEVENS

We zijn telefonisch bereikbaar van
maandag t/m vrijdag tussen 9:00u
en 18:00u. U kunt ons ook een e-mail
sturen naar contact@readytoschool.nl.

TILBURG CENTRUM, HOOFDKANTOOR
Bredaseweg 204-15
5038 NK Tilburg

013 – 544 6202
contact@readytoschool.nl

kvknr: 56934025

Ashley
Contactpersoon Middelbare scholen / Marketing 
Ashley@readytoschool.nl

Bo
Bijlessen
Bo@readytoschool.nl

Désirée
Klantenservice / Docenten
Contact@readytoschool.nl

Ilse
Dienstverlening
Ilse@readytoschool.nl

Kathy
Groepscoördinator HWB Rooi Harten
Tilburg@readytoschool.nl

Karin
Groepscoördinator HWB Mollerlyceum
Mollerlyceum@readytoschool.nl

Max
Personeelszaken
Max@readytoschool.nl

Tim
Facturen
Facturen@readytoschool.nl

Bekijk onze
Algemene Voorwaarden 2019-2020

HOOFDKANTOOR READY TO SCHOOL

Bredaseweg 204-15
5038NK Tilburg

013-544 6202

contact@readytoschool.nl

KvK nr. 56934025

VOLG ONS

KLANTEN VERTELLEN

Ready to school weet wat jij nodig hebt.